Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
03-07-2021
16-08-2021
Kamp Süresi
14 gün
Fiyat
8,950 TL
8,300 TL

Dönemler

3-16 Temmuz 2021
3-16 Ağustos 2021
25 Aile Görüşü

Uludağ İngilizce Gelişim Kampı

“Anlıyorum ama konuşamıyorum” yok, “I can understand and ...

I can speak” var!... İngilizce sana zor bir ders gibi geliyor olabilir ama merak etme. Çok kısa zaman sonra bu düşüncen değişecek çünkü İngilizce’yi en iyi yöntemle öğreneceksin: eğlenceyle! 
  • tre
  • pol
  • red
  • 22
  • 25
  • 34

TATİL GİBİ KAMP

Çantalar hazırsa yola çıkıyoruz! Nereye mi? Uludağ Kampı’na!

Neler oluyor peki bu kamplarda? Neler olmuyor onu yazsak daha kısa sürer ama biz uzun uzun yazalım. Merakla okuyacağına eminiz!

Bol bol spor, yabancı olduğun bir takım diller ve “ben çok meraklıyımdır” diyorsan doğanın derinliklerinde keşif var öncelikle. Koşup kaçmaktan, bol bol konuşmaktan, yıldızlara bakmaktan yorulduğun anda, olduğun yerde dur! Çünkü türlü türlü eğlenceli, atraksiyonlu, gülmeli, kahkaha atmalı aktivite, seni tam orada bekliyor olacak.

SANKİ KAMP ULUDAĞ'DA DEĞİL DE OXFORD'DA!

30 saat İngilizce, gerisi eğlence :) Amerikalı, İngiliz ve Kanadalı öğretmenlerin hem ders hem de kamp programları hazırladı.
En fazla 12 kişilik ders gruplarında yerin hazır.
Sadece İngilizce değil, spor, doğada yaşam becerileri geliştirmeye yönelik aktiviteler, sanat, dans, gece eğlenceleri de burada.
İlgi alanın nedir dediklerinde, susmak bilmeden anlatıyorsan, doğru yerdesin! Fotoğrafçılık, dans, doğa sporları, aşçılık, müzik, yüzme, el sanatları, satranç, masa tenisi… Seç birini. Seçtin mi? Şimdi birini daha seç! 
 Zirve Yürüyüşü ve Bilim Aktivitesi de sadece Yaz ve İngilizce Gelişim kamplarına özel! 
 Bol bol oyun, eğlence, doğayı keşfetmece, kamp ateşi ve ateş başı hikayeleri burada! 
 Senin gibi ilk kez kampa katılanlara biz “first timer” diyoruz. Kampın bir parçası olman ve eğlenceye katılman için çeşitli aktiviteler yapıyoruz. 
“Kampçı nedir, kamp bana ne katar?” dediğin her şeyin cevabını bulacağın aktiviteler yapacağız. Kamp bittiğinde bir haftada, bir ay eğlenmiş gibi olacaksın ve gelecek yılı iple çekeceksin!

 Kamp nasıl bir şey kampta öğrenmeye ne dersin?

KAMPTA BİR GÜN NASIL GEÇER?

Öncelikle kampta günler nasıl geçecek anlamayacaksın. Mesela kamptaki yatağında uyandın, odada senin yaşlarında 3-4 arkadaşın daha ve bir de koç olacak. Camı aç bakalım, ohhh hava da güneşli, hadi bir güzel kahvaltı! Gün boyu neler neler olacak kim bilir diye heyecanlanıp çok da sıkı kahvaltı yapamazsan merak etme, 4 öğün yemek var bizde. Etrafta bol bol da meyve tabağı olacak, bunlardan topladığın enerjiyle grupta yerini al bakalım. Grubunda senin yaşlarında 14-15 çocuk var. 4-5 tane de koç var. Ama merak etme, koçların hepsi eskiden senin gibi kampçıydı. Tam senin kafandalar, acayip iyi anlaşacaksın.

TOP BULAMAYINCA KOLA KUTUSUYLA MAÇ YAPANLARA GÜZEL HABER!

Beyzbol şu sopayla oynanan mıydı, Amerikan futbolunu sadece Amerikalılar mı oynuyor, frizbi, atınca geri gelen ufoya benzer şeye mi deniyordu, ok atsam, 12’den vurur muyum ve daha başka kafana takılan ne varsa, bu kampta cevaplıyoruz! Çeşit çeşit spor dalını öğreniyoruz, sabah akşam spor yapıyoruz!
Hangi Sporlar Bunlar? 
· Basketbol · Futbol · Voleybol · Beyzbol · Hokey · Okçuluk · İnsan langırtı · Amerikan futbolu · Frizbi · Dans

TUTTUK BU TAKIMI!

Kazanmak takım işidir. Peki nasıl bir iştir bu? Şu filmlerdeki karizmatik karakterler gibi uzaklara bak bakalım bir… Stratejik düşünebiliyor musun? Olmadı mı? Olsun! Bu kampta stratejik düşünmeyi, takım oyununu, liderliği en ince ayarına kadar öğreneceksin. Okula dönünce sınıf başkanlığına 
adaylığını koyarsın artık!

GÜZEL GÜZEL SANATLAR!

Kampa gelen fırçayı eline alıyor! “Ben çöp adam bile çizemem” diyenler için çeşit çeşit enstrüman da var. Onu da mı istemedin? O zaman sahne senin! Biliyoruz, sen sanatçı ruhlusun. Yeteneğini sergileyeceğin bir sanat dalı mutlaka var.

Bak: 
· Resim · Ahşap boyama ve yontma · Yüz boyama · Tişört boyama · Müzik · Dans · Tiyatro

GECE GÜNDÜZ BİTMEYEN EĞLENCE!

Gündüz kampta diğer gruplardakilerle çok kaynaşamayanlar için kaçırılmayacak fırsat! Bol bol eğlence, macera, takım oyunları, kahkahalar, gülmekten karnı ağrımalar ve en samimi kamp arkadaşlıkları geceleri de burada!

NE NEDİR? 
Define Avı : İpuçlarını topla, büyük ödülü kazan! 
Karaoke gecesi : Avazın çıktığı kadar bağır, istediğin şarkıyı söyle. Nasılsa rahatsız olacak komşu yok! 
Challenge Night : Her gruba bir challenge verip yarıştırıyoruz. Görevleri duyunca kahkaha atacaksın! 
Banker : Bakalım oyunları kazandığın gibi GY liraları kazanmada da iyi misin? 
Tematik Kostüm Gecesi : Acayip acayip kostümleri giyiyor ve dans ediyoruz! 
Disko : En havalı kıyafetini bavula atmayı unutma, bu disko kaçmaz! 
Koç Gösterileri : Koçlar senin için komik komik skeçler hazırladı. Karnına ağrılar girecek! 
O Ses Koçlar : Koçlar şarkı söylesin, sen puan ver! Bakalım hangisi kazanacak? 
Sinema gecesi : Evde film izlemeyi özlerim diyorsan, hiç üzülme! Bizde film çok!

KAMPTA KAMP YAPILIR MI? BİZ YAPARIZ!

Hani şu filmlerde gördüğün ateş başında oturup birbirine hikayeler anlatma sahneleri vardır ya, işte onlar burada var! Ama dur, ona daha var. Önce, örümcek ağı, tarzan, cambaz, kedi yolu, orienteering, doğa yürüyüşleri… Ohooo çok şey var! Hepsini söylemeyelim, sürprizi kaçmasın ama akşam büyük eğlence var!

PROGRAMI PAYLAŞ
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice