Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
03-07-2021
16-08-2021
Kamp Süresi
14 gün
Fiyat
8,950 TL

Dönemler

3-16 Temmuz 2021
3-16 Ağustos 2021
25 Aile Görüşü

Uludağ İngilizce Gelişim Kampı

Gerçekleştirdikleriniz, çocuklarımız için o kadar muhteşem ki, sizin gibi profesyonel ekiplere tüm Türkiye’nin ihtiyacı var. Okullardaki eğitim programlarında da keşke bu tür programları da içerse.
Bu sene, hayatında ilk defa anne ve babasından ayrı vakit geçirmiş olan oğlum Ali ile ilgili bazı gözlemlerimi paylaşmak istiyorum. Sizin de eminim yıllardır gözlemliyor olduğunuz gibi, Ali de Uludağ’daki yaz kampına birkaç hafta kala, endişelenmeye başladı. Daha önce hiç yalnız bir gece geçirmediği için bu endişe gidiş günü yaklaştıkça korkuya dönüştü. Ve gidiş günü taa Bursa’ya kadar sürecek bir ağlamaya dönüştü. Buradan itibaren devreye Geleceğin Yıldızları ekibi girip otelde geçen ilk gecenin sonunda bu ağlama “buralar da fena değilmiş yaa” duygusuna ve oradan da “burada çok eğleniyoruz”a dönüştü. Burada çevremden de bildiğim kadarı ile onlarca yüzlerce çocukla birebir ilgilenen direktör ekibine çok teşekkür etmemiz gerekiyor. Çocukların bir şeyleri “kendi başlarına” yapmaya başlamaları belki de hayatlarında karşılarına çıkan ilk büyük eşik. Bu eşiği atlatırken olabilecek en ufak bir yanlış hareket, en azından kendi çocuğumdan biliyorum, bu süreci yıllarca öteleyecektir. Biz bu eşiği Geleceğin Yıldızları sayesinde “zıplayarak” geçtik ? Dün kampın dönüşünde ilk defa oğlumla biraz sohbet etme imkanı buldum ve edindiğim izlenim kampın “gerçek” hayatı yansıttığı yönünde oldu. Yani koçlarla yapılan bir takım muziplikler, hiçbir zaman sizin bilmeyeceğiniz bir takım sırlar vs bu süreci bir okul disiplini ortamından çıkartıp çok daha çekici ve gerçekçi kılmış. Uzun lafın kısası, kampın sonlarına doğru bir aile özlemi ve bu özleme dayanamama süreci geçirsek de o da bir şekilde kısa sürede atlatıldı ve otobüse ağlayarak binen oğlum dün otobüsten inerken yine ağlıyordu. Sebep farklıydı bu kez, orada tanıştığı arkadaşlarının bir kısmını bir daha hiç göremeyeceğinden, bir kısmını da uzunca bir aradan sonra görebileceğinden kaynaklanan bir üzüntüydü bu seferki. Şimdiden bundan sonra olabilecek tüm kamplara gitmek için pazarlıklar başladı. Whatsup grupları zaten çoktan kurulmuş ve foto/mesaj alışverişi de hızla devam etmekte. Dün gece whatsup statüsünü de oğlum aşağıdaki gibi değiştirmiş bulunmakta. Herhalde bir dahaki kampa kadar sürer diye düşünüyorum. “ Efsanevi bir kamp dönemi geçirdim Geleceğin Yıldızlarına teşekkürler “Yunus T-Rex elele hep beraber seneye” “YuRexler Yurexleré #Yurexya#. - Ben bundan pek bir şey anlamadım ama herhalde kamp ekibi anlamıştır ? Tekrar bu organizasyonda emeği geçen herkese kendim ve oğlum adına çok teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim.
Doruk’u kampa gönderiş nedenlerimiz herkes gibi türlü nedenler… Bizim ayrıca düşüncemiz bu yılki gireceği TEOG sınavı öncesi moral bulması ve çok yoğun internet oyunları oynadığı için -oyun sınavın önüne geçebiliyor- o yüzden de ilgi alanını arkadaş çevresi ve spor farklı alanlara kaydırabilmekti. Yıllardan beri düşündüğümüz hatta takip ettiğimiz Geleceğin Yıldızlarından başka bir seçimimiz de olmadı zaten. Eğlenceli, öğretici, bol aktiviteli zaman geçirdiği belli fotoğraflardan. Çok teşekkürler.
Oğlum iki yıldır kamplarınıza katılmakta. Her kamp dönüşü gözlerinin içinin güldüğünü görmek bize inanılmaz bir mutluluk veriyor. Kamplarda edindiği sorumluluklar, arkadaşlıklar ve koçlarına duyduğu sevgi-saygı sayesinde oğlum daha da büyüyerek dönüyor evimize. Oğluma kattığınız bütün olumlu özellikler için sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız.
Minik kızım Ceylin ne zaman büyüdün de artık kamplara gider oldun. Bilecik'te beden eğitimi öğretmeniyim. Bilecik bilirsiniz küçük bir şehir ve sosyal imkanları kısıtlı. Kızım bir kaç yıldır baba beni Geleceğin Yıldızları kampına yollar mısın diyordu. Ben de daha küçük olduğunu ve böyle bir kampın çok gerekli olmayacağını düşünmüştüm. Ama yanılmışım. Kızımın yoğun ısrarları sayesinde kayıt yaptırdım. Daha bu dakikadan itibaren çok profesyonel bir organizasyon olduğunu anladım. Bize tüm bilgiler ve kamp org. ile ilgili ayrıntılar iletildi. Hatta kamp yaklaşana kadar ona neler söylememiz ve neler söylemememiz gerekli olduğu bile belirtilmişti. Gerçekten çok başarılı bir tecrübeleri olduğu belli idi. Bursa'dan Ceylin'i gönderme günü geldiğinde aslında en sevdiğim varlık olan kızımdan uzaklaşmak tedirgin ederken, bizi çok başarılı bir kadro karşıladı. Gerek otobüsler gerek çalışanlar insana her noktada güven veriyorlar. Evet, bizim ufaklık otobüs camından el sallarken ağlamamak için kendimi zor tutmuş olsam da içimde bir huzur vardı. Kamptan bizi kızımın aradığındaki sesindeki heyecan ve mutluluk bizi çok sevindirdi. Kampın bittiği gün onu karşılamaya gittiğimizde bize sevinçle sarılacağını düşünürken, o ise kampın bittiği ve arkadaşlarından ayrılacağı için üzülüyordu. Hem biz velilere hem de çocuğumuza kattıkları güzel duygular ve hisler için, ve gerçekten her ayrıntısı düşünülmüş organizasyon için tüm çalışanlara çoooook TEŞEKKÜRLER...
'Geleceğin Yıldızları ile tanışmamız, Ankara temsilciliğini aradığımızda onların telefonda güven veren sesi ve yakın ilgisiyle gerçekleşti. Öncelikle emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Bugüne kadar Bilge'yi gönül rahatlığı ile ilkokul üçüncü sınıftan beri Tevfik Fikret'in okul gezilerine gönderdik, bu gezilere Geleceğin Yıldızları Kampı da eklendi, zira döndükten sonra arkadaşları ile telefonda bir program kullanarak, gelecek sene için geri sayım başlatmışlar bile. Ve Koçluk sisteminiz bir harika. Çok iyi düşünülmüş ve üniversite yıllarında okurken aynı zamanda çalışan bir öğrenci olmam nedeniyle, bu tür çalışmaların ileriki yıllardaki faydasını kendim bizzat yaşadığımdan, bu sisteminizi öğrendiğimde çok heyecanlandım ve gururlandım. Umarım Bilge'de Geleceğin Yıldızları'nda, 'Bilge Koç' olarak yoluna devam eder...
Oğlumuz Efe çok mutlu, bu kampa gittiği için kendini çok şanslı hissediyor. Farklı şehirlerden arkadaş edinmesini ve farklı kültürleri tanımasını önemsiyoruz. Kamp sayesinde özgüveni arttı. Bir daha katılması için sabırsızlıkla bekliyoruz.
Yıllardır iyi olanı sürdürmekteki kararlılığınız, çocuğumuza öyle olumlu düşünce ve davranışlar kattı ki. Teşekkürler. Ankara'da bir temsilcilik açmanız, bu yıl size ulaşmamızı hem kolaylaştırdı hem de Işıl hanım ve Turgay bey sayesinde keyifli hale getirdi. Yılların eğitimcilik tecrübesini kültür güven doğruluk çözüm kararlılık samimiyet imbiğinden süzerek, Geleceğin Yıldızlarının anlayışını Ankara'da yansıtan, sizin güzel güneşli yüzünüz oldular. Görüştüğümüz her veli bu görüşü paylaştı. Bunun için de teşekkürler. Yeniliklerle yeniden sizlerle olmayı bekleyeceğiz.
Kızımız ve oğlumuz Geleceğin Yıldızları ile bir çok defa Uludağ, İsviçre, Alaçatı Sörf ve İngiltere kamplarına katıldılar. Geleceğin Yıldızları Ailesine olan takdirimiz her geçen gün artarak devam etmektedir. Çocuklarımız “Geleceğin Yıldızları” her kamp döneminden mutlulukla,önemli deneyimlerle ve onların başarıya, sağlığa, mutluluğa yelken açmalarına vesile olacak yeni ve güzel dostluklarla, duygularla, görgü ve bilgilerle artan özgüvenle dönmüşlerdir. Geleceğin Yıldızları Ailesinin çocuklarımız ile ilgili her konuya gösterdikleri özeni hep gördük. Kamp dönemleri öncesi ve sırasındaki planlamaları, uygulamaları hep düzen içinde olmuştur. Her şeyin en saf ve samimi olanını, gerçeğini çocuklardan öğrenebiliriz. Çocuklarımızın Geleceğin Yıldızları ile ilgili güzel intibaları, geçirdikleri güzel ve değerli zamanlar, duygu ve düşünceleri her şeyi en güzel şekilde anlatmaktadır.Geleceğin Yıldızları’nın yeni kamplarına istek ve arzu ile gitmeleri aslında her şeyin en güzel ifadesidir. Çocuklarımızın hayatında güzel bir yer tutan, huzur ve neşe içinde geçirilen unutulmaz verimli kamplar ve çocuklarımızın nezdindeki yüksek “Geleceğin Yıldızları “ imajı aslında her şeyin ifadesidir. Geleceğin Yıldızları Ailesinin çocuklarımıza çok değerli katkılar sunan kampları yanında, Geleceğin Yıldızları Ailesinin vizyoner, kalıcı, sürdülebilir ve her geçen gün güven ve takdirimizi kazanarak genişlemelerine, büyümelerini gözlemledik. Geleceğin Yıldızları Ailesi her geçen gün yükselen bir marka olma yolunda emin adımlarla güvenle ilerlemektedir. Bu da ülkemiz ve ülkemizi meydana getiren aileler için büyük bir şanstır.
Geleceğin Yıldızları Kampına katılma isteği, T.E.D. Ankara Koleji’nde öğrenci olan kızım Çağıl’dan geldi. Bir önceki sene Geleceğin Yıldızları Kampına katılan arkadaşı kamptan çok mutlu ayrılmış, bu da Çağıl’ı bu yıl kampa katılmak için çok heveslendirdi. Bizim içinse ilk defa ayrı tatil yapacağı için biraz zor bir karar olacaktı. Daha evvel kampa katılan arkadaşının annesi ile görüşünce kararımız olumlu oldu. Daha sonra Geleceğin Yıldızları Ankara temsilcisi Işıl Hanım ile tanıştık, kendisi Ankara’dan kampa, kamptan Ankara’ya çocuklarımıza eşlik edecekti. Bu da bizi çok sevindirdi. Kamp sırasında telefon görüşmelerimiz ve kamp koçları ile temaslarımızda Çağıl’ın mutlu olduğunu öğrenince çok sevindik. Kızım da kampta doğa ile iç içe olan çeşitli spor ve aktivitelerinden çok memnun oldu. Akşamları çok eğlendirmişti. Çağıl bu kamptan yeni dost ve arkadaşlar edindi. Kamp sonu kendine daha güvenli, sağlıklı, zinde ve mutlu bir Çağıl görmek bizi de çok mutlu etti.
Kızım Zeynep, iki yıldır Geleceğin Yıldızları kamp programlarına katılmakta. Programlara büyük bir heyecanla gitmekte ve çok büyük mutlulukla dönmekte. Katıldığı programlarda çok güzel arkadaşlar edindi ve kalıcı dostluklar geliştirdi. Geleceğin Yıldızları yöneticilerini ve koçlarını profesyonel hizmetlerinden dolayı kutluyorum. Ayrıca, bizi Geleceğin Yıldızları Ailesi ile tanıştıran ESSE – Mersin Firmasına teşekkür ederim.
Geleceğin Yıldızları kampını okulumuzun bize gönderdiği mail aracılığıyla duyduk. Yaz tatili sürecinde ODTU GVO Ankara okullarında okuyan kızım Burcu için faydalı bir program arayışı içindeyken bu kampı duymak bizim için harika oldu. ilk kamp deneyimi olduğu için biraz heyecanlı ve merak içindeydik. Kamp detayları bize çok iyi bir şekilde bildirildi. Hazırlanma sürecimiz bu bilgiler ışığında çok rahat oldu. Ankara'da bulunduğumuzdan kampa ulaşım için yine organizasyonun bize sağladığı otobüs ile gerçekleşti. Kamp yetkililerinin beraberinde Uludağ'a gidiyor olmaları bize güven verdi. Yaşıtları ile birlikte dolu dolu 2 hafta geçirmeleri, kendilerine rol model aldıkları abi ve ablalarıyla iletişim kurmaları, farklı şehirlerden arkadaş edinmeleri, bir birey olarak kendi ayakları üzerinde durabildiklerini görmeleri ve kendilerini idare edebilmeleri kampın pek çok faydasından sadece bir kaçı olduğunu düşünüyorum. Her türlü faaliyetin eğlence içerisinde, eğitici unsurları barındırarak, profesyonel ekip önderliğinde, iyi yetişmiş koçlarla yapıldığı kampın kızımın gelişiminde çok önemli bir yeri var. Her sene kamp dönemini sabırsızlıkla beklemekte ve coşkuyla hazırlanmaktayız. Bu kamplara katılma şansı bulan ve iyi değerlendiren gençler kazandıkları artı değerle gelecekte daha başarılı bireyler olacaktır.
Oğlumuz Ege ve kızımız Ezgi kampa ilk kez bu yıl katıldı. İlk evden uzak bir deneyim. Onların büyümesinde ve gelişmesinde kampın etkisini eve dönmeden görebildik. Karar verme, grupla birlikte hareket etme, düzen, bağımsızlık ve daha pek çok becerileri ilk günden gelişmeye başladı. En önemlisi ise daha ilk telefon konuşmasında ilk cümlelerinin “Gelecek yıl tekrar gelebilir miyiz?” olmasıydı. Geleceğin Yıldızlarının çocuklarımızın kendi yıldızlarını bulması için ne denli önemli olduğunu daha iyi anladık…
Öncelikle Geleceğin Yıldızları Ankara temsilcisi Işıl Hanım ve Turgay Bey ile kızımı, yaz kampına gönderebilme vesilesiyle tanıştığım için memnuniyetimi dile getirmek isterim. Kızım Ela Yeşil'i başta sizlerin şahsi duruşunuz ve şirketiniz hakkında olumlu tavsiyeleriniz ile Geleceğin Yıldızları Yaz Kampı İngilizce bölümüne gönderme kararı aldık. Bu kararı alırken Ela'nın ''ben bu kampa gitmek istiyorum, ben başarılı olurum' 'kendisini hazır hissetmesi de etkili oldu. Kızımızın, ailesinden ilk uzak kalışı olmasına rağmen,bizim beklentilerimizin üzerinde bir kamp dönemi geçirdiğini gördük. Beklentilerimiz içinde, tek başına kalabilmeyi,yeni arkadaşlar edinmesi, bulunduğu ortama uyum sağlayabilmesi, paylaşabilmek,verilen görevlerde sorumluluk alabilmek ve kendi kararlarını alabilmesi,aldığı kararları uygulayabilmesi bizim için önemli idi. Kamp dönüşünde, kızımızın çok mutlu, kendinden daha emin ve kampı başarılı tamamlamanın vermiş olduğu gururu gördük. Benim en çok hoşuma giden, Ela'nın kamp dönüşünde, uzunca bir süre yaşadıklarını anlattıktan sonra,bana ve annesine ''BEN SENEYE YAZIN TEKRAR KAMPA GİTMEK İSTİYORUM'' demesi oldu. Kızım,eşim ve şahsım adına,şirketinizin gerçekleştirmiş olduğu organizasyon için teşekkür ve tebriklerimi bildirir, başarılarınızın devamını dilerim
10 yaşındaki oğlum için daha geçen yıla kadar asla bir kampa göndermem sözümün üzerinden daha 1 yıl geçmeden, Geleceğin Yıldızları ile tanıştık ve yakın iki arkadaşı ile birlikte oğlumu göndermeye karar verdik. Her ne kadar kamp öncesinde, yaptığımız araştırma, Geleceğin Yıldızlarından yapılan hepsi tecrübe edilmiş bilgilendirmeler olsa da kamp başlayana kadar hep kafamda soru işaretleri oldu. Fakat daha ilk ayrılık saatlerinden başlayarak, Geleceğin Yıldızlarının nasıl bir organizasyon ve tecrübe ile ve fakat sevgi esasında hazırlandığını ve yaşandığını gördük. Oğlumun dönüşüyle birlikte endişe ve özlem duygularını, mutluluk, gurur ve Geleceğin Yıldızları ekibine duyulan minnet aldı. Oğlum, her anı dolu dolu ve keyifli geçirmişti. Koçların hangisini anlatacağını bilemedi. Kamp süresince yaşanılan mutluluğun fotoğraflardan ve oğlumun anlattıklarından çok fazlası olduğunu düşünüyorum. Bu arada koçluk sisteminin gözlemlediğim kadar çok başarılı olduğunu belirtmek isterim, pırıl pırıl genç abi ve ablalar hem oğlumun keyifli ve eğlenceli vakit geçirmesinde hem de örnek alacağı büyükler olarak hafızasında kalmasında çok önemli oldu. Eğitim, spor ve eğlencenin çok başarılı bir şekilde hayata geçirildiğini ve bu kampa katılarak oğlumun hem bedensel hem de kişisel gelişimi için çok doğru yaptığımızı düşünüyorum. Sanırım gelecek yıllarda katılmak kaçınılmaz olacak. Tüm Geleceğin Yıldızları ekibine ve süreci başından sonuna kadar büyük bir sabırla bizimle birlikte yaşayan Ankara Temsilcisi Işıl Hanım’a çok teşekkürler.
Kamptan çok memnun kaldık. Veli bakış açısından organizasyon çok iyiydi. Yeterince bilgi, aynen tanımlı. Kamp organizasyonunu tebrik ederim. Asier de çok mutlu döndü. İkinci hafta telefon üzerinde bana “gelecek yıl döneceğim” dediği zaman çok mutlu oldum. Bu kamp herkese öneriyorum. Her şey için teşekkür ederim.
Ben anne olarak çocuğumu emin ellere teslim ettim diye gerçekten güvendim. Geleceğin Yıldızları bu konudaki hassasiyetime de cevap verdi. Kızım da keyifli, eğlenceli bir kamp hayatı geçirdiğini söylüyor. Geleceğin Yıldızları bu işi ciddiyetle yapıyor ve kurumsal çalışıyorlar. Bütün ekibi kutluyorum. Kış kamplarını da düşünüyoruz.
Mustafa Eser – Bilgisayar Mühendisi Lise yıllarımdan itibaren çok sayıda kamp deneyimi yaşamış biri olarak oğlumun da böyle bir deneyimi edinmesini çok istemiştim. Geleceğin Yıldızları kampını oğlum bir arkadaşıyla birlikte keşfetti ve katılmayı kendileri istediler. İki haftalık kamp sonunda güzel anılarla ve çok mutlu olarak döndüler. Kişisel ve arkadaşlık ruhlarındaki gelişimin de zaman içinde fark edileceğine inanıyorum. Şimdiden gelecek yıl planımız hazır. Böyle bir olanağı sağladığınız için sizlere bir veli olarak teşekkür ediyorum. Sizlere da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Çocuklarla yakından ilginiz ve bilgilendirmeleriniz için. Bizlere gözümüz arkada kalmadan ve sorunsuz olarak oğlumuza mutlu bir dönem yaşattınız.
Kızım Yankı Ada katıldığı Kuşadası İngilizce Dil Kursundan döndüğü günden bu yana sürekli orada geçirdiği güzel günlerden, arkadaşlarından ve koçlarından bahsediyor. Ben bütün Geleceğin Yıldızları ekibini gösterdikleri özen, verdikleri dil eğitimi, sağladıkları sosyal ortamdan olayı bir kere daha tebrik ederim. Özellikle günümüzde çocukların esiri oldukları cep telefonu konusundaki kısıtlamaların da onlara bireysel gelişim yönünden büyük katkı yaptığını eklemem gerekiyor.. Şahsınızda tüm ekibe teşekkürlerimi iletiyorum.
Oğlum Kerem’in evinden ilk ayrılışını ve ilk kamp deneyimini sizler gibi işini profesyonelce gerçekleştiren bir organizasyon ile yaşamış olmasından çok mutluyum. Ankara temsilciniz çok değerli Işıl hanım ile kamp bilgilendirmesi, kayıt işlemleri, çocuğumun kampa ulaşımından kampın bitişine kadarki süreç, kelimenin tek anlamıyla sorunsuz yürütüldü. Ailece her birimizin payına düşen ne endişe, ne korku, ne panikti, sadece özlem. Oğlumun bu kamptaki kazanımlarını gözlemlemek için zamana ihtiyacımız var, ancak şunu söyleyebilirim ki şu anki en büyük kazanımımız Kerem’in mutlu olarak dönmüş olması. Bütün ekibi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Teşekkürler
Başvuru aşamasından oğlumuzu geri almaya kadar olan süreçteki düzenli çalışma, iletişimdeki güleryüzlü ve yardımcı çabalar gerçekten alışılmışın ötesindeydi. Oğlumuzun bu kamptaki kazanımları: Kendine güveni arttı. Yeni tanıştığı kişilerle daha rahat iletişim kuruyor. Kendi kararları ve tercihleri konusunda daha net davranış gösteriyor. Başka kültürlerden arkadaşlarla paylaşımda bulunması bakış açısını değiştirdi. Okulda arkadaş ilişkileri konusunda daha başarılı, geçen sene yaşadığı sorunlara çözümü kendisi bulmayı başardı. Bir arkadaşımın oğlu “Sertaç okulda daha özgüvenli hareket ediyor” gözlemini iletti
Oğlum TED Ankara’da okuyor, 2003 Ağustos doğumlu. 5.sınıftan 6.sınıfa geçerken iyi bir yaz kampında hep tatil hem spor yapsın hem de kendi başına kalabilsin istedik. Anneanne – babaanne yanı olmadan herşeyi kendi başına koordine edeceği, sınırlı telefon görüşmelerinin olacağı, i-pad, playstation olmadan bizden de ayrı olacağı bir 15 gün açıkçası bana çok cazip geliyordu ama firmanın programı yazıldığı gibi uygulayıp uygulayamayacağı konusunda endişelerim vardı. Sonuçta gitmesine karar verdik. Tüm telefon görüşmelerimizde ondan olumlu sözler duydum, koçları ve yeni arkadaşları ile güzel bir 15 gün geçirdi, çok güzel tecrübeler kazandı. 15 günün arkasında iyi organize olmuş bir firma vardı. Sporu, eğlencesi, doğa yürüyüşleri şeklinde programda gördüğümüz her şeyi yaptılar. Bu sene yeniden gitmek istiyor.
Benim GY ile tanışmam 2008 yılına uzanıyor. Lise yıllarımda gittiğim ilk kampımda çok güzel arkadaşlıklar edindim. Bir yandan kendi kişisel gelişimimin farkına vardım. GY bir aile ve katıldığım kamplar sonunda hala devam ettirdiğim bir çok güzel arkadaşlıklarım var. Benden sonra kardeşim, kardeşimin arkadaşları ve kuzenimin de GY kamplarına katılmasını ısrarla tavsiye ettim. O sırada Işıl Hanım'la tanıştık. Benim zamanımda Ankara'dan giden bir iki kişi olurduk. Kendi imkanlarımızla kamplara katılmaya çalışırdık. Işıl Eğitim sayesinde Ankara'dan artık daha çok öğrenci planlı bir şekilde kampa ulaştırılıyor. Ayrıca kayıt sürecinden itibaren ulaşım dahil herşey Işıl Eğitim tarafından profesyonelce çözümleniyor. Kardeşimle GY kamplarında başladığımız kayak sporuna daha ileri sevide olarak devam ediyoruz. Kuzenim ise GY koçu olma yolunda. Her şey için teşekkür ederiz.
Oğlum çok mutlu döndü. Çok aktivite yaptıklarını, değişik dünya mutfakları denediklerini ve tattığını ve çok eğlendiğini söyledi. ''Paramıza değdi'' dedi. Ailecek gülümsetti bizi...Bense bilgisayar karşısında oturan bir nesil oldukları için özellikle doğada yapılan aktiviteleri ve doğa yürüyüşü çok hoşuma gitti. Gelecek yıllarda da kamplara devam etmek ümidiyle tebrik ediyorum tüm ekibi.
Efe Doruk giderken tereddütlerim vardı. Hiç bu kadar ayrı kalmamıştım. Ama çok çok mutlu döndü. ''Tekrar gidebilir miyim gelecek yıl?'' diye soruyor. Döndüğünde '' benim gizli bir yeteneğim varmış. o da dans etmekmiş'' diyen bir oğlum var. Işıl Hanım' a desteği ve ilgisi için teşekkür ederim, Kamp yönetimini de kutluyorum.
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice