Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
16-07-2021
18-07-2021
Kamp Süresi
3 gün
Fiyat
2,950 TL

Dönemler

16-18 Temmuz 2021
2 Aile Görüşü

Uludağ Aile Kampı

Ailesinden üç gün bile ayrı kalamayanlara, ailece 3 günlük kamp!

Evdesin, akşam bilgisayarın başında, oyunun en zor level’ında, en heyecanlı yerindesin. Birden bir ses geliyor! “Yavrum bırak şu oyunu da biraz da bizimle zaman geçir.” “Tamam” diyorsun ama aklın oyunda kalıyor. Annen ve babanla oturuyorsunuz, ortak bir eğlence bulamıyorsunuz. Eğer sizin evde de durum böyleyse, tam sana ve ailene göre bir kamp burası! Buraya herkes ailesiyle geliyor. Aileler kaynaşıyor, öğreniyor, eğleniyor, gülüyor, yarışıyor ve kamp bittiğinde birbirlerini çok daha yakından tanıyor.
  • 145
  • 154
  • 123
  • 478

Ailecek nasıl eğlenilir?

Ailenle geleceksin ama merak etme, kendi yaşıtlarınla özel aktivitelerin olacak.
 Sen arkadaş edin, annen baban da arkadaşının anne babasını arkadaş edinecek. Aileler kaynaşsın diye bol bol oyun var.
 Anne ve babanla en son üç yaşında oyun hamuru oynadın değil mi? Şimdi o günlere dönme zamanı. Hep beraber, seçtiğiniz bir aktiviteyi yapıp eğleneceksiniz. Nedir onlar? El sanatları, dans, yüzme, aşçılık, futbol, basketbol.
 Ormanda çeşit çeşit etkinlik, inanılmaz eğlenceli oyunlar, ailenle bağlarını güçlendirecek çeşitli aktiviteler de burada.
 En güzeli de ailenle ateşin başında olmak! Akşam yemeği, şarkılar, ateşte marshmellow! Daha önce yemediysen, eve dönünce annenden her gün isteyeceksin!

PROGRAMI PAYLAŞ
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice