Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
04-08-2020
28-08-2020
Kamp Süresi
2 hafta
Fiyat
3,300 TL

Dönemler

4 - 14 Ağustos
10 - 21 Ağustos
17 - 28 Ağustos
2 Aile Görüşü

İstanbul Summer City Camp

Kayıtlarla ilgili ek bilgiler

Kontenjanlar

Düzenlenen programların gördüğü talebe ve tesislerin daha kalabalık organizasyonlara yetecek kapasitede olmasına rağmen, Geleceğin Yıldızları yönetimi kampçıların gelişimi ve kampın başarısı için belirlediği kontenjanları aşmama konusundaki kararlılığını sürdürüyor. Programların en üst seviyede başarılı olması için, kontenjanlar sınırlı tutuluyor. Kayıtlar başvuru önceliğine göre alınıyor ve kontenjanı dolan programın kayıtları kapanıyor.

Kayıt İşlemleri

Kayıt işlemleri Geleceğin Yıldızları’nın İstanbul’daki merkez ofisinde, hafta sonu spor  okullarında ya da yetkili temsilciliklerinde yapılıyor. Faksla ya da İnternet'ten yapılan kayıtlarda, kayıt formunun ve ödeme planının ulaşmasının ardından merkez ofis yetkilileri ailelerle temas kuruyor ve kaydın gerçekleştiğini bildiriyor.

İndirimler

İki farklı programa veya döneme katılacak kampçılara ikinci program için %5, aynı aileden kampa katılacak kardeşler içinse %5'er indirim uygulanıyor.

Ödeme Şekli

Peşin ve taksitli ödeme seçenekleri mevcut. Peşin ödemeler banka havalesi ya da kredi kartıyla yapılabilir. Taksitli ödemelerse yalnızca kredi kartı ile yapılabiliyor.

Taksitli Ödeme

Açıklanan tutarlar peşin ödemeli bedellerdir. Tüm banka kredi kartlarıyla vade farkı eklenerek 4 taksitte ödeme yapılabilir.

Web sitesinden yapılan online kayıtlarda tüm kartlarla tek çekim ödeme yapılabilir; taksitli ödeme ise sadece İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası kredi kartlarıyla yapılabilmektedir.

Ücrete Dahil Olanlar

2 haftalık her kamp devresi süresince verilecek eğitimler, eğitimlerde kullanılacak her türlü malzeme, geziler, öğle yemekleri, sabah ve akşamüstü atıştırmaları, kamp tişörtü ve KDV kamp ücretine dahildir.

Kampçıların, kampa ulaşımı aileleri tarafından veya kamp servisleri tarafından sağlanacak olup kamp ücretine dahil değildir.

Kayıt Sonrası

Kayıt işlemini tamamlayan ailelere -haziran ayının ilk haftası içinde ellerine geçecek şekilde- bir kamp hazırlık seti gönderiliyor. Bu setin içinde yer alan sağlık bilgi formunun ebeveynler tarafından doldurularak, en geç kamptan iki hafta önce bize ulaştırılması, kampçının sağlık geçmişini önceden bilmemiz açısından çok önemli. Bu setin içinde kampçının kampa hazırlanmasından dönüş gününe kadar geçecek süre ile ilgili her türlü detaylı bilgi yer alıyor.

DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice