Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
17-08-2020
30-05-2021
Kamp Süresi
Hafta içi-Cumartesi-Pazar
Fiyat
6,100 TL

Dönemler

17 Ağustos 2020 - 30 Mayıs 2021
0 Aile Görüşü

Geleceğin Yıldızları Spor Kulübü

Geleceğin Yıldızları Spor Okulu'nun 1989'da çalışmalarına başlamasından kısa bir sonra spor okullarında yetişen sporcuların müsabakalar yapabilmesi ve liglerde mücadele edebilmesi amacıyla, 1992 yılında Geleceğin Yıldızları Spor Kulübü faaliyete geçti.

Bu yıl 31. sezonunu yaşayan Geleceğin Yıldızları Spor Kulübü, geride kalan yıllar içerisinde örnek bir spor camiası olarak saygı gören bir kulüp olmanın yanında milli takımlara, NCAA'e ve büyük kulüplere sporcu yetiştiren bir kulüp de olmayı başarmıştır.

Efes Pilsen, Fenerbahçe gibi kulüplerin altyapılarında oynanayan pekçok sporcunun yanında milli takımlarda yüzlerce kez yer almış ve NCAA'de basketbol bursuyla eğitim görmüş olan Emre Atsür, NCAA North Carolina State, Benetton, Efes Pilsen, Fenerbahçe, Beşiktaş ve A Milli takımlarda oynamış olan Engin Atsür gibi oyuncuların yanında Galatasaray ve Beşiktaş gibi 1 lig takımlarının antrenörlüğünü yapmış olan Yağızer Uluğ sporculuk ve antrenörlük kariyerlerine Geleceğin Yıldızları Spor Kulübü'nde başlamış kişilerden sadece bir kısmıdır.

Spor Kulübü takımları Türkiye Basketbol Ligi U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16 kategorilerinde mücadele etmektedir. Aynı zamanda özel liglerde de yer alan spor kulübü takımlarımız, İstanbul 3.lüğü ve özel liglerde şampiyonluklar elde etmiştir.

DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice