Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
06-08-2020
18-08-2020
Kamp Süresi
7 gün
Fiyat
6,800 TL

Dönemler

6-12 Ağustos 2020
12-18 Ağustos 2020
13 Aile Görüşü

Alaçatı Sörf Kampı

Burada bazen sevinçten bazen rüzgardan havalara uçacaksın!

Havalı güneş gözlüğünü tak, aynanın karşısında saçlarını şöyle bir savur! İşte sörf yaparken Aynen öyle hatta ondan bile daha havalı görüneceksin. Alaçatı’nın en cool çocuğu olmaya hazır mısın? Bizce hazırsın. Hangi seviyede olduğun bizim için hiç önemli değil. Hani derler ya hep “önemli olan istemek” diye. Hah, işte burada gerçekten önemli olan tek şey, istemek! Çünkü sörfle ilgili her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğreneceksin.
  • asas
  • fgt
  • 8
  • 5
  • 6
  • 1

TAM SÖRF YAPMALIK RÜZGAR VAR! BAŞKA NE VAR?

Deniz, kum, güneş ve tam sörf yapmalık havalar Alaçatı’da seni bekliyor olacak. Alaçatı tam sörf yapmalık rüzgar üretiyor desek yeridir. 
Bir haftalık temel rüzgar sörfü eğitimi alacaksın. Toplam eğitimin 18 saat sürecek. Neler olacak bu eğitimde peki? Sörf eğitiminin yanında, rüzgarı okuma, güvenli sörf, teori ve bol bol pratik olacak. 
İster “aaa sörf tahtası bu mu” seviyesinde ol, ister “ben bunun üstünde doğmuşum” seviyesinde. Çalışma grupları bilgiye göre.
 Ekipmanlarının tamamını biz senin için hazırlıyoruz, sen hiç düşünme! 
 15 kişilik bir koç ekibin olacak. Hepsi de birbirinden sörfçü! 
 Alaçatı’ya kadar gelmişken etrafı gezmemek olmaz! Çeşme ve Alaçatı’yı gezeceksin. Ama eğlence akşam da devam edecek! 14–17 yaş kampçılardan oluşan Genç Yıldızlar grubu, akşam programlarında koçlarla birlikte çalışacak ve sonuç olarak ortaya sana ait bir eğlence çıkacak. Yani nasıl eğleneceğine kendin karar vereceksin!

DALGA KONUSU OLACAK BİR ŞEY YOK, BU KAMPIN KONUSU DALGA OLACAK...

Biraz yelken sörfü biraz dalga sörfü. İşte buna rüzgar sörfü deniyor. Ülkemizin en popüler sörfü. Dalgalarımızın boyu o kadar olamadığı için, bu bizim belki de 500 yıl sonra ata sporumuz olacak. Belki de sen bu ata sporunun en büyük temsilcisi olacaksın ve yüzyıllar sonra çocuklar senden bahsedecekler “öyle bir akardı ki suyun üzerinde, su mu onu taşıyor, o mu suyu kimse bilemezdi” diye efsane anlatır gibi.

Tamam o kadar ileriye gitmeyelim. Bu yaz seninle neler yapacağız ona bakalım. Burada bir haftalık temel rüzgar sörfü eğitimi alacaksın. Aslında nasıl bu kadar eğlenceli olabilir ve nasıl bir tutkuya dönüşür sorularının cevaplarını alacaksın.

Alaçatı zaten bu işin merkezi. Rüzgarı hiç kesilmiyor. Rüzgar üreten bir sistem mi var diye arama hiç, çünkü yok, sen sadece tadını çıkar.

Toplam eğitim 18 saat sürecek. Geri kalan zamanlarda eğlenmeye devam edilecek. Bu 18 saat temel sörf eğitimleri, rüzgarları okuyabilme, yelken eğitimleri, güvenli sörf, teoriler ve tabii
ki pratikler şeklinde dolu dolu olacak. Denge başlı başına bir eğlence. Sekizinci düşüşünde hala anlamamış olacaksın ama bir arkadaşının ikinci düşüşünde ne demek olduğunu anlayacaksın :)

DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice