Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
06-08-2020
18-08-2020
Kamp Süresi
7 gün
Fiyat
6,800 TL

Dönemler

6-12 Ağustos 2020
12-18 Ağustos 2020
13 Aile Görüşü

Alaçatı Sörf Kampı

Oğlum Alihan “Geleceğin Yıldızları” kamplarında unutulmaz güzellikte kamplar yaşadı ve özellikle koçlarıyla kurduğu ilişkiler ona çok güzel şeyler kattı. Derken kızım Nilhan büyüdü ve Geleceğin Yıldızları ile Uludağ, Alaçatı ve İsviçre programlarına katıldı. Hedefi Geleceğin Yıldızları'nda koç olabilmek. Çocuklarımda gözlemlediğim olumlu gelişmeleri yakın çevremle paylaşıp, onların çocuklarının da imkanlarından faydalanmasını arzu ettim. Benim tavsiyemle “Geleceğin Yıldızları” kamplarına çocuklarını gönderen onlarca dostumun teşekkür telefonları beni çok mutlu etti.
Geleceğin Yıldızları; adı üstüne kurulmuş muhteşem bir gençlik aktivite yapısı...Organizasyon, ekip çalışması, özgüven, gelişim, ileriyi görme yetisi, aile bağlarına katkısı ve tabi ki modern Türk gençliğinin örnek başlangıç yuvası olarak görüyorum. İki kızımın her kamp sonrası mutlulukları ve gelişimleri, ayrıca süregelen yeni kampların başlama heyecanı... O kadar güzel bir ortam ki, daha ne diyebiliriz!.. İYİ Kİ VARSINIZ....Tebrikler, Yeni heyecanlı organizasyonların başlangıcı dileğiyle, sevgiyle kalın...
‘Geleceğin Yıldızları’ ile kızımı ve bizi tanıştırdığın için teşekkür ederim. Senin ve sevgili Murat Gözet’in vermiş verdiği güven ile kızım Begüm’ü hiç tereddüt etmeden Alaçatı sörf kampına gönderdik. Kızımızın kampta bulunduğu süre içinde de huzurluyduk. Begüm ün sesinde duyduğumuz mutluluk tınısı ile memnuniyetimiz daha da arttı. Kamp sonrasında kızım ve birlikte gittiği arkadaşları gelecek yıl tekrar buluşmak üzere sözleştiklerini ifade ettiler. İlk kez bizden ayrı bir tatil ve kamp ortamında bulunmak kızımızın özgüvenini arttırmış, sorumluluk alma gerekliliğini öğretmişti.
Alp ilk kez 7 yaşında Geleceğin Yıldızları kampına katıldı. Çok keyif aldığı, herşeyi kendi kendine başardığı ilk deneyimini yaşadı. Döndüğünden bu yana hep gelecek yıl katılacağı kampın hayalini kuruyor. Emeği geçen tüm Geleceğin Yıldızları Koçlarına çok teşekkür ederiz.
Geleceğin Yıldızları’nın kurulduğu -hatta fikrin ortaya ilk çıktığı güne şahitlik etmiş biri olarak, bugün ulaştığı başarı ve uluslararası saygınlık karşısında mutluluğum ve gururum tarifsiz. Geleceğin Yıldızları kamplarının ve spor kulübünün ilk yılları benim de doktorluğumun ilk yıllarına denk gelmişti. Bu genç organizasyonun sağlık danışmanı genç bir doktor olarak, bir yandan küçük sporcuların sağlık kontrollerini yapıp ailelere bilgilendirme yaptığımı, bir yandan da kurucularıyla sakatlıkları ve hastalanmaları önleme konusunda kafa yorduğumuzu dün gibi hatırlıyorum. Önce kızım Geleceğin Yıldızları ailesinin bir parçası oldu. Büyüyüp kampçılıktan koçluğa geçti. Bu arada oğlum büyüdü ve artık hafta sonları onu basketbol okuluna götürüyorum. İlk yaz kampını geçen yıl İstanbul Beykoz'daki programla yaşadı, bu yaz da Uludağ kampına katılacak.
Kızım Zeynep, iki yıldır Geleceğin Yıldızları kamp programlarına katılmakta. Programlara büyük bir heyecanla gitmekte ve çok büyük mutlulukla dönmekte. Katıldığı programlarda çok güzel arkadaşlar edindi ve kalıcı dostluklar geliştirdi. Geleceğin Yıldızları yöneticilerini ve koçlarını profesyonel hizmetlerinden dolayı kutluyorum. Ayrıca, bizi Geleceğin Yıldızları Ailesi ile tanıştıran ESSE – Mersin Firmasına teşekkür ederim.
Sedef ilk başta spor ağırlıklı bir kampta zorlanacağını düşünmüş. Ancak, koçlarının ve grup arkadaşlarının katkısıyla çok eğlenceli zaman geçirmiş. Gelecek seneyi heyecanla bekliyor. Ben de evin en küçüğü (2 ablası var) ve prensesi olarak bizi arayacağını düşünmüştüm, ama kaygılarım boşa çıktı. Dönüşünde inanın duruşu bile farklıydı. Hepinize teşekkür ederiz. Sevgilerimizle.
Ben anne olarak çocuğumu emin ellere teslim ettim diye gerçekten güvendim. Geleceğin Yıldızları bu konudaki hassasiyetime de cevap verdi. Kızım da keyifli, eğlenceli bir kamp hayatı geçirdiğini söylüyor. Geleceğin Yıldızları bu işi ciddiyetle yapıyor ve kurumsal çalışıyorlar. Bütün ekibi kutluyorum. Kış kamplarını da düşünüyoruz.
Oğlumuz Çınar’ın üstüste 3. yılıydı sörf kampında. Yine çok eğlendi, iyi vakit geçirdi. 4.sü için de sabırsızlanıyor… Bu arada yakın dönem ideali de kampta koç olmak:)
Geleceğin Yıldızları hakkında çevremden duyduğum olumlu geri bildirimlerden sonra oğlumu da bu deneyimi yaşaması için hiç tereddüt etmeden gönderme kararı aldım ve almakla da çok iyi bir şey yaptığımı söyleyebilirim. Öncelikle bu organizasyonda yer alan herkese teşekkür etmek isterim. Gerek kamp öncesi Ankara bürosu Işıl Hanım’a bana güven veren yaklaşımı gerekse kamptaki koçumuz Onur koça ve kamp süresince bizi kamp süreci ile ilgili bilgilendiren Murat Bey’e özellikle teşekkür etmek isterim. Oğlumun kamp dönüşü hiç durmadan bize kamp ile ilgili neler yaptığını anlatması bu kamp ile ilgili ne kadar mutlu olduğunun göstergesi. Hele döner dönmez bir sonraki kampını şimdiden planlaması ilk kez evden ayrılmış 10 yaşındaki oğlum için oldukça büyük bir adım. Özellikle kendinden daha emin tek başına bu kampı tamamlaması onun kendisine olan güvenini oldukça artırmıştır. Bunu başarmasına kamptaki olumlu atmosfer olmadan mümkün olmazdı yoksa hemen eve dönmek için bin türlü bahaneler arardı. Geleceğin Yıldızları’nın herhangi bir organizasyon olmadığını ve kamp bitiminde de hala biz velilere karşı bir sorumluluk hissederek bizleri bilgilendirmeleri biz velilere de değer göstermeleri takdir etmeye değer. Bu anlamda geleceğe bir yıldız kazandırmışlardır.
Oğlum Güvenç, Geleceğin Yıldızları Ankara temsilciliği aracılığıyla Alaçatı'da düzenlenen sörf kampına katıldı. Öncelikle tüm çalışan ekibi ve ilgisinden dolayı Işıl Hanım'ı tebrik etmek isterim. Gerek ekibin profesyonel yaklaşımı, gerekse ilgisi bizi çok etkiledi. Güvenç oradan iyi yönde değişmiş olarak döndü. Tek başına gitmesine rağmen orada çok güzel arkadaşlıkları oldu ve çok eğlendi. Bence bunda ekibin profesyonelce ve programlı çalışmasının büyük etkisi var. Ayrıca cep telefonlarını haftanın belli günleri kullanmaları da onları derslere ve arkadaşlarına daha ilgili yaptı. Herşey için çok çok teşekkür ederiz.
Kızım Rana’nın ilk kamp deneyimi zaman uygunluğu nedeniyle İngilizce Deniz Kampı’na 11 yaşında iken 3 kız arkadaş olarak gitmesi ile başladı. 1 hafta ilk defa aileden ayrı tek başına kendi kendine kalmak onun için çok özel bir deneyimdi. Bu ilk deneyim öncesinde neden geleceğin yıldızları kamp organizasyonunu tercih ettiğimizi sorarsanız, öncelikle güven veren bir kuruluş görüntüsü olması akabinde bir ebeveyn olarak aklıma takılabilen tüm soruları benim adıma web sayfasında yanıtlamış olmalarıydı. Akabinde Ankara Yetkilisi Işıl Hanım ile iletişime geçtiğimizde onun hem bir eğitmen, hem de bir anne olarak bizleri bilgilendiren, kucaklayan yaklaşımı doğru adreste olduğumuzu kanıtladı. Akabinde kızımızın her yaz kamp adresini bulmuş olduk. Ertesi sene Rana’nın tercihi ile Alaçatı Sörf Kampına bu sefer 2 kız arkadaş olarak katıldılar. Rana aynı zamanda bir sporcu olması nedeniyle bu kamp onun için mükemmel bir deneyimdi. Bu kamp sırasında hem sportif faaliyette bulunması, ayrıca eğitsel, kişisel gelişimine katkı sağlayacak birçok etkinlikte yer alması ona çok iyi gelmişti. Rana Ankara/ Çayyolu Bilfen Lisesinde okuyor. Kamplarda hem kendi okulunun farklı şubelerinden, hem de Türkiye’nin farklı illerindeki okullardan gelen yaşıtları ile tanışmak, ortak paylaşımlarda bulunmak kültürel, vizyonun gelişimi açısından çok yararlı olduğunu kamp dönüşündeki aktarımlarından şahit olduk. En son geçen sene Uluslararası Gençlik Kampına 8 kız arkadaş olarak katıldılar. 8 farklı yapıdaki liseli genç kızın kamp deneyiminin sonuçlarını ebeveynler olarak merakla bekledik. Organizasyondaki planlamanın akışı ile eğitsel ve gelişim takipli etkinlikler, keyifli bir çok gelişim oyunun içinde yer almak onları bir anda büyütmüştü. Faaliyetler arasındaki doğaya ve doğal kaynaklara dikkat çekilmesi ile ilgili hazırladıkları kısa danslı skeci dönüşte izlediğimizde, bir kez daha tüm gençlerimize güven duymamızı ve onlarla gurur duymamızı sebep oldu. Bu kamp deneyiminin ayrıca kazandırdığı bir şey de dönüşte gelecekte ne olmak istediği yönünde onda oluşan farkındalıktı. Çünkü yaşıtlarıyla kamp sırasındaki paylaşımlarında donanımlı okullardan gelen arkadaşları onu doğru yönde motive ederek, kendi ilgi alanları ile ilgili keşfe yöneltmişti .Lise ikinci sınıfta okumaya başlayacağı yaz öncesi bu hazırlık onun için çok değerliydi. Bu kanalla Geleceğin Yıldızları kamp organizasyonun tüm ekip üyelerine bir kez daha teşekkürlerimi sunar, satırlarımda belirtiğim tüm kamp eksenindeki hususların bir çocuğun gelişimi açısından ne kadar önemli olduğunu bir kez daha vurgulamak isterim. Rana’nın bu yaz kampa Young Star olarak katılmak istediğini belirtir, ilerleyen yıllarda da bir koç olarak ekibinizde yer almak istediğini de iletmek isterim. Tüm ekibe tekrardan teşekkürlerimizi sunarız.
Merhabalar sizlerle 4 yıl önce tanıştık, oğlum Yaşar bana çok bağlı bir çocuktu sürekli ''anne anne ''diyen peşimden ayrılmayan bir çocuk. İlk kampınıza yollarken de resmen çocuğu gönülsüz gönderdim ki iyi ki öyle yapmışım :) Şimdi günleri sayıyor acaba ne zaman kamp var? ne zaman gideceğiz ? ben iki dönem gitsem olmaz mı? kayak kampı onun vazgeçilmezi ; Yaşar için katkıları çok büyük mücadele etmeyi öğrendi, sörfü öğrendi kayak ve snowboard yapmayı çadır kurmayı ateş yakmayı. Kısacası hayattan, doğadan zevk almayı öğrendi, en güzeli de ellerinden telefonlar alınıyor internet yok sanal oyunlar yok. Yaşar sayenizde özgüveni yüksek cesur bir erkek oldu teşekkürler size.
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice